Kalite


"Mutlak kalite, mutlak güvenilirlik."

Biz Metsan’da ekipçe uyum içerisinde çalışarak yaptığımız işlerin kalitesini ortaya koyuyor, uluslararası standartlarda işlere imza atıyoruz. Metsan Endüstriyel Yapıştırıcılar olarak bütün ürün ve hizmetlerimizin aynı yüksek kalite ve standartlarda olduğundan emin olmak zorundayız. Tüm süreçlerimize azami hassasiyetle yaklaşarak, üretimden satış sonrası desteğe kadar uzanan süreçte yalnızca üretmekte olduğumuz ürünlerde değil, aynı zamanda müşterilerimize sunduğumuz hizmetimizde de optimum kaliteyi elde etmek ve bu kaliteyi sürdürülebilir kılmak için çalışıyoruz.

Bugünkü hacmimize ulaşmamıza vesile olan bilgi birikimimizi koruyup, geleceğin yönetim sistemleri ile entegre ederek şirketimizi daima bir adım ileriye taşımayı ilke edindik. ISO 9001:2015 standartlarına uygun olarak faaliyetlerine devam eden firmamızın tüm birimlerinin aynı hassasiyet bilinciyle, uyum içerisinde çalışmasını sağlayarak müşterilerimize daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

İşletmemizin yanı sıra ürünlerimiz de birçok batılı sertifikalandırma kuruluşları tarafından belgelendirildi. EMS Dubell kimyasal dübel serimiz Türkiye’de ilk kez TSE belgesi almaya hak kazanan kimyasal dübel ürünü olma özelliğini taşıyor. Sahip olduğumuz TSE, CE, DWGV, WRAS, SGS gibi kalite belgelerine ilave olarak yeni belgeler ile portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz.

27 yıldır taviz vermediğimiz “mutlak kalite, mutlak dürüstlük ve mutlak güvenilirlik” prensiplerimizin bugüne gelmemizde en önemli etken olduğunu biliyoruz. Bu geçen süre zarfında başladığımız her yeni işe içimizdeki heyecanı kaybetmeden odaklanıyor ve “Daha iyisini nasıl sunarız?” sorusuna yanıt arıyoruz.

 

Teknik Danışma Hattı : +90 444 0 649
Çalışma Saatleri : 07:30 - 17:30 (GMT+3)
Çalışma Günleri : Pazartesi - Cuma